Shporta

ORË DORE PËR FEMRA CATALANE 192G926 PIERRE LANNIER

25 074 LEK
Shkoni në det të hapur me ngjyrën Oqean të koleksionit Catalane. Zbuloni orën për femra 192G926 të krijuar nga Pierre Lannier. Ky model do të sjellë nuanca mjaft blu në dore dhe do të sjellë delikatesë dhe sofistikim në secilën veshje.
SKU
301711

MARKA

PIERRE LANNIER

KOLEKSONI

CATALANE

KODI

192G926

GJINIA

FEMRA

FORMA

E RRUMBULLAKËT

BEZELI

INOKS NGJYRË ARI ROZË

KRISTALI

MINERAL

FUSHA

ANALOGE

AKREPAT

INOKS NGJYRË ARI ROZË

SHËNUESIT E ORËS

INOKS NGJYRË ARI ROZË

MEKANIZMI

KUARC

MATERIALI I KASËS

INOKS NGJYRË ARI ROZË

DIMENSIONET E KASËS

36 MM

TRASHËSIA E KASËS

6.7 MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

3 BAR (30M)

DRITARJA E DATËS DHE DITËS

-

RRIP/ZINXHIR

RRIP NAJLONI SHUMËNGJYRËSH

KAPËSJA

TOGËZ
Më shumë Informacion
Brands Pierre Lannier
This products does not contain any attachments.