Shporta

ORË DORE PËR FEMRA EM0335-51D CITIZEN

35 000 LEK
Themeluar në 1930 në Japoni, CITIZEN është një pionier në prodhimin e orëve dhe teknologjinë inovative. Promovon përsosmëri dhe kreativitet, por me një respekt të rrënjosur thellë për artizanatin. Për mbi 40 vjet, teknologjia Eco-Drive e CITIZEN ka shërbyer si shembulli kryesor se si ajo i është kushtuar bërjes së botës dhe mjedisit të saj një vend më të mirë. Një koncept i thjeshtë por revolucionar, Eco-Drive shfrytëzon fuqinë e dritës nga çdo burim natyror ose artificial i dritës dhe e shndërron atë në energji. Përdorimi i një burimi natyror të rinovueshëm minimizon mbetjet dhe nuk dëmton mjedisin.
SKU
302028

MARKA

CITIZEN

KOLEKSONI

ECO-DRIVE

KODI

EM0335-51D

GJINIA

FEMRA

FORMA

E RRUMBULLAKËT

BEZELI

PREJ INOKSI NGJYRË ARGJEND

KRISTALI

SAFIR
FUSHA

ANALOG NGJYRË E BARDHË

AKREPAT

INOKS, NGJYRË ARI

SHËNUESIT E ORËS

INOKS, NGJYRË ARI

MEKANIZMI

KUARTZ

MATERIALI I KASËS

INOKS DYNGJYRËSHE ARGJEND DHE ARI

DIMENSIONET E KASËS

30MM

TRASHËSIA E KASËS

7MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

5 BAR (50M)

DRITARJA E DATËS

NË ORËN 3

RRIP/ZINXHIR

ZINXHIR INOKS DYNGJYRËSHE ARGJEND DHE ARI

KAPËSJA

INOKS, STIL FLUTUR ME DOPIO SISTEM SIGURIE

SPECIFIKA TË VEÇANTA

PUNON ME ENERGJI DIELLORE

Më shumë Informacion
Material Inoks
Color E Bardhe
Brands Citizen
Country of Manufacture Japoni
This products does not contain any attachments.