Shporta

ORË DORE PËR FEMRA EOLIA 040J608 PIERRE LANNIER

13 734 LEK
Po kërkoni një orë femërore dhe në modë? Mos hezitoni dhe zgjidhni orën 040J608, kjo orë delikate do të bëjë ndryshimin në kyçin tuaj të dorës. Nga koleksioni Eolia, kjo orë për femra do të josh me fushën e saj të qëndisur me arabeska bukolike bukolike .
SKU
301611

MARKA

PIERRE LANNIER

KOLEKSONI

EOLIA

KODI

040J608

GJINIA

FEMRA

FORMA

E RRUMBULLAKËT

BEZELI

INOKS NGJYRË ARGJEND

KRISTALI

MINERAL

FUSHA

ANALOGE

AKREPAT

INOKS NGJYRË ARGJEND

SHËNUESIT E ORËS

KRISTALE

MEKANIZMI

KUARC

MATERIALI I KASËS

INOKS NGJYRË ARGJEND

DIMENSIONET E KASËS

33 MM

TRASHËSIA E KASËS

6.8 MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

5 BAR (50M)

DRITARJA E DATËS

-

RRIP/ZINXHIR

ZINXHIR INOKS NGJYRË ARGJEND

KAPËSJA

STIL FLUTUR ME DOPJO SISTEM SIGURIE

 

Më shumë Informacion
Brands Pierre Lannier
This products does not contain any attachments.