Shporta

ORË DORE PËR FEMRA EOLIA 053J502 PIERRE LANNIER

21 294 LEK
Pierre Lannier rigjeneron motivet me lule me orët e femrave nga koleksioni Eolia. Modele elegante dhe unike, të gjitha në një fushë me lule arabeske. Dashurohui me orën e femrave Eolia 053J502 dhe zbuloni gamën e gjërë të këtij koleksioni.
SKU
301633

MARKA

PIERRE LANNIER

KOLEKSONI

EOLIA

KODI

053J502

GJINIA

FEMRA

FORMA

E RRUMBULLAKËT

BEZELI

INOKS NGJYRË ARI

KRISTALI

MINERAL

FUSHA

ANALOGE

AKREPAT

INOKS NGJYRË ARI

SHËNUESIT E ORËS

KRISTALE

MEKANIZMI

KUARC

MATERIALI I KASËS

INOKS NGJYRË ARI

DIMENSIONET E KASËS

33 MM

TRASHËSIA E KASËS

6.8 MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

5 BAR (50M)

DRITARJA E DATËS

-

RRIP/ZINXHIR

ZINXHIR INOKS NGJYRË ARI

KAPËSJA

STIL FLUTUR ME DOPJO SISTEM SIGURIE
Më shumë Informacion
Brands Pierre Lannier
This products does not contain any attachments.