Shporta

ORË DORE PËR FEMRA LA PETIT CRISTAL 099J999 PIERRE LANNIER

21 294 LEK
A po ëndërroni për një orë të jashtëzakonshme që do të zbulojë në mënyrë delikate personalitetin tuaj dhe finesën tuaj? Ora për femra 099J999 është bërë për ju! Fusha e saj unike me Kristale nga Swarovski® do të përmirësojë stilin tuaj me shkëlqim. Zbuloni koleksionin sublime CRISTAL dhe dashurohuni me këto modele mahnitëse.
SKU
301676

MARKA

PIERRE LANNIER

KOLEKSONI

LA PETIT CRISTAL

KODI

099J999

GJINIA

FEMRA

FORMA

E RRUMBULLAKËT

BEZELI

INOKS NGJYRË ARGJEND

KRISTALI

MINERAL

FUSHA

ANALOGE

AKREPAT

INOKS NGJYRË ARGJEND

SHËNUESIT E ORËS

-

MEKANIZMI

KUARC

MATERIALI I KASËS

INOKS NGJYRË ARGJEND

DIMENSIONET E KASËS

36 MM

TRASHËSIA E KASËS

8.7 MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

3 BAR (30M)

DRITARJA E DATËS DHE DITËS

-

RRIP/ZINXHIR

ZINXHIR INOKS NGJYRË ARGJEND

KAPËSJA

STIL FLUTUR ME DOPJO SISTEM SIGURIE
Më shumë Informacion
Brands Pierre Lannier
This products does not contain any attachments.