Shporta

ORË DORE PËR FEMRA LA PETIT CRISTAL 110J909 PIERRE LANNIER

23 814 LEK
A po ëndërroni një orë të jashtëzakonshme që do të zbulojë në mënyrë delikate personalitetin dhe elegancën tuaj? Orët e femrave nga Pierre Lannier janë bërë për ju! Zbuloni koleksionin tonë CRISTAL dhe modelin tonë të ri La Petite CRISTAL 110J909. Fusha e saj unike me Kristale nga Swarovski ® do të përmirësojë stilin tuaj me shkëlqim.
SKU
301697

MARKA

PIERRE LANNIER

KOLEKSONI

LA PETIT CRISTAL

KODI

110J909

GJINIA

FEMRA

FORMA

E RRUMBULLAKËT

BEZELI

INOKS NGJYRË ARI ROZË

KRISTALI

MINERAL

FUSHA

ANALOGE

AKREPAT

INOKS NGJYRË ARI ROZË

SHËNUESIT E ORËS

-

MEKANIZMI

KUARC

MATERIALI I KASËS

INOKS NGJYRË ARI ROZË

DIMENSIONET E KASËS

30 MM

TRASHËSIA E KASËS

8.7 MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

3 BAR (30M)

DRITARJA E DATËS DHE DITËS

-

RRIP/ZINXHIR

ZINXHIR INOKS NGJYRË ARI ROZË

KAPËSJA

STIL FLUTUR ME DOPJO SISTEM SIGURIE
Më shumë Informacion
Brands Pierre Lannier
This products does not contain any attachments.