Shporta

ORË DORE PËR FEMRA NATURE 018P989 PIERRE LANNIER

17 514 LEK
Druri dhe inoksi milanez prej ari rozë janë perfekte për njëri-tjetrin. Zbuloni orën e femrave 018P989.
SKU
301590

MARKA

PIERRE LANNIER

KOLEKSONI

NATURE

KODI

018P989

GJINIA

FEMRA

FORMA

E RRUMBULLAKËT

BEZELI

INOKS NGJYRË ARI ROZË

KRISTALI

MINERAL

FUSHA

ANALOGE

AKREPAT

INOKS NGJYRË ARI ROZË 

SHËNUESIT E ORËS

INOKS NGJYRË ARI ROZË

MEKANIZMI

KUARC

MATERIALI I KASËS

INOKS NGJYRË ARI ROZË

DIMENSIONET E KASËS

36 MM

TRASHËSIA E KASËS

7.2 MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

3 BAR (30M)

DRITARJA E DATËS

-

RRIP/ZINXHIR

ZINXHIR INOKS NGJYRË ARI ROZË

KAPËSJA

STIL FLUTUR ME DOPJO SISTEM SIGURIE

Më shumë Informacion
Brands Pierre Lannier
This products does not contain any attachments.