Shporta

ORË DORE PËR MESHKUJ ALLURE 242C434 PIERRE LANNIER

Regular Price 18 774 LEK Special Price 16 900 LEK
Retro dhe elegante, ora për meshkuj Allure 242C434. Shtoni një stil elegant në stilin tuaj me këtë orë vintage. Zbuloni të gjitha orët për meshkuj në koleksionin Allure.
SKU
301790

MARKA

PIERRE LANNIER

KOLEKSONI

ALLURE

KODI

242C434

GJINIA

MESHKUJ

FORMA

E RRUMBULLAKËT

BEZELI

INOKS NGJYRË E ZEZË

KRISTALI

MINERAL

FUSHA

ANALOGE

AKREPAT

INOKS NGJYRË ARGJEND

SHËNUESIT E ORËS

INOKS NGJYRË ARGJEND

MEKANIZMI

KUARC

MATERIALI I KASËS

INOKS NGJYRË E ZEZË

DIMENSIONET E KASËS

42 MM

TRASHËSIA E KASËS

10 MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

5 BAR (50M)

DRITARJA E DATËS

-

RRIP/ZINXHIR

RRIP LËKURE NGJYRË KAFE

KAPËSJA

TOGËZ

Më shumë Informacion
Brands Pierre Lannier
This products does not contain any attachments.