Shporta

ORË DORE PËR MESHKUJ AUTOMATIC 317B131 PIERRE LANNIER

28 854 LEK
Kombinim i orëbërjes tradicionale me dizajnin origjinal, PIERRE LANNIER ju ofron orë automatike që respektojnë mjedisin me një jetë shumë më të gjatë se sa orët e kuarcit, pasi nuk kanë bateri. Zbuloni një nga këto orë të çmuara, orën Automatic të meshkujve 317B131. Një model i sofistikuar me një fushë të jashtëzakonshme.
SKU
301837

MARKA

PIERRE LANNIER

KOLEKSONI

AUTOMATIC

KODI

317B131

GJINIA

MESHKUJ

FORMA

E RRUMBULLAKËT

BEZELI

INOKS NGJYRË ARGJEND

KRISTALI

MINERAL

FUSHA

ANALOGE

AKREPAT

INOKS NGJYRË ARGJEND FOSFORESHENT

SHËNUESIT E ORËS

INOKS NGJYRË ARGJEND

MEKANIZMI

AUTOMATIK

MATERIALI I KASËS

INOKS NGJYRË ARGJEND

DIMENSIONET E KASËS

42 MM

TRASHËSIA E KASËS

13.5 MM

KASA E PRAPME

E TEJDUKSHME ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

5 BAR (50M)

DRITARJA E DATËS DHE DITËS

-

RRIP/ZINXHIR

ZINXHIR INOKS NGJYRË ARGJEND

KAPËSJA

STIL FLUTUR ME DOPJO SISTEM SIGURIE
Më shumë Informacion
Brands Pierre Lannier
This products does not contain any attachments.