Shporta

ORË DORE PËR MESHKUJ AUTOMATIC 318B468 PIERRE LANNIER

31 374 LEK
Kombinim i orëbërjes tradicionale me dizajnin origjinal, PIERRE LANNIER ju ofron orë automatike që respektojnë mjedisin me një jetë shumë më të gjatë se sa orët e kuarcit, pasi nuk kanë bateri. Zbuloni një nga këto orë të çmuara, orën Automatic të meshkujve 318B468. Një model i sofistikuar me një fushë të jashtëzakonshme.
SKU
301840

MARKA

PIERRE LANNIER

KOLEKSONI

AUTOMATIC

KODI

318A121

GJINIA

MESHKUJ

FORMA

E RRUMBULLAKËT

BEZELI

INOKS NGJYRË BLU

KRISTALI

MINERAL

FUSHA

ANALOGE

AKREPAT

INOKS NGJYRË ARI FOSFORESHENT

SHËNUESIT E ORËS

INOKS NGJYRË ARI

MEKANIZMI

AUTOMATIK

MATERIALI I KASËS

INOKS NGJYRË BLU

DIMENSIONET E KASËS

42 MM

TRASHËSIA E KASËS

13.5 MM

KASA E PRAPME

E TEJDUKSHME ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

5 BAR (50M)

DRITARJA E DATËS DHE DITËS

-

RRIP/ZINXHIR

ZINXHIR INOKS NGJYRË BLU

KAPËSJA

STIL FLUTUR ME DOPJO SISTEM SIGURIE
Më shumë Informacion
Brands Pierre Lannier
This products does not contain any attachments.