Shporta

ORË DORE PËR MESHKUJ BD0048-80A CITIZEN

14 370 LEK
Themeluar në 1930 në Japoni, CITIZEN është një pionier në prodhimin e orëve dhe teknologjinë inovative. Promovon përsosmëri dhe kreativitet, por me një respekt të rrënjosur thellë për artizanatin.
SKU
302066

MARKA

CITIZEN

KODI

BD0048-80A

GJINIA

MESHKUJ

FORMA

E RRUMBULLAKËT

BEZELI

PREJ INOKSI NGJYRË ARGJEND

KRISTALI

MINERAL

FUSHA

ANALOGE, NGJYRË E BARDHË

AKREPAT

INOKS, NGJYRË ARI

SHËNUESIT E ORËS

INOKS, NGJYRË ARI

MEKANIZMI

KUARTZ

MATERIALI I KASËS

INOKS, NGJYRË ARGJEND

DIMENSIONET E KASËS

41MM

TRASHËSIA E KASËS

9MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

5 BAR (50M)

DRITARJA E DATËS

NË ORËN 3

RRIP/ZINXHIR

ZINXHIR INOKS ME NGJYRË ARI DHE ARGJEND

KAPËSJA

INOKS, STIL FLUTUR ME DOPIO SISTEM SIGURIE

SPECIFIKA TË VEÇANTA

PUNON ME BATERI

Më shumë Informacion
Material Inoks
Color E Bardhe
Brands Citizen
Country of Manufacture Japoni
This products does not contain any attachments.