Shporta

ORË DORE PËR MESHKUJ BF2013-05P CITIZEN

12 380 LEK
Themeluar në 1930 në Japoni, CITIZEN është një pionier në prodhimin e orëve dhe teknologjinë inovative. Promovon përsosmëri dhe kreativitet, por me një respekt të rrënjosur thellë për artizanatin.
SKU
302064

MARKA

CITIZEN

KODI

BF2013-05P

GJINIA

MESHKUJ

FORMA

E RRUMBULLAKËT

BEZELI

PREJ INOKSI NGJYRË ARI

KRISTALI

MINERAL

FUSHA

ANALOGE, NGJYRË ARI

AKREPAT

INOKS, NGJYRË ARI FOSFORESHENT

SHËNUESIT E ORËS

INOKS, NGJYRË ARI FOSFORESHENT

MEKANIZMI

KUARTZ

MATERIALI I KASËS

INOKS, NGJYRË ARI 

DIMENSIONET E KASËS

41MM

TRASHËSIA E KASËS

9MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

5 BAR (50M)

DRITARJA E DATËS

NË ORËN 3

RRIP/ZINXHIR

RRIP LËKURE NGJYRË KAFE

KAPËSJA

INOKS, ME TOGËZ

SPECIFIKA TË VEÇANTA

PUNON ME BATERI

Më shumë Informacion
Material Inoks
Color Gold
Brands Citizen
Country of Manufacture Japoni
This products does not contain any attachments.