Shporta

ORË DORE PËR MESHKUJ CITYLINE 203F039 PIERRE LANNIER

13 734 LEK
Kënaquni me orën për meshkuj 203F039 që do të përmirësojë të gjitha veshjet tuaja me elegancë dhe stil. Zgjedhja e orës tuaj nuk është gjë e lehtë. Por nuk ka pse të shqetësoheni! Pierre Lannier ju ofron një zgjedhje të madhe të orëve për meshkuj të përshtatshme për çdo shije dhe çdo buxhet! Blini orën tuaj të preferuar nga koleksioni Cityline - modele minimaliste, rripa lëkure ose zinxhir inoks… ju thjesht duhet të zgjidhni!
SKU
301720

MARKA

PIERRE LANNIER

KOLEKSONI

CITYLINE

KODI

203F039

GJINIA

MESHKUJ

FORMA

E RRUMBULLAKËT

BEZELI

INOKS NGJYRË ARI ROZË

KRISTALI

MINERAL

FUSHA

ANALOGE

AKREPAT

INOKS NGJYRË ARI ROZË

SHËNUESIT E ORËS

INOKS NGJYRË ARI ROZË

MEKANIZMI

KUARC

MATERIALI I KASËS

INOKS NGJYRË ARI ROZË

DIMENSIONET E KASËS

39 MM

TRASHËSIA E KASËS

7.7 MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

5 BAR (50M)

DRITARJA E DATËS

-

RRIP/ZINXHIR

ZINXHIR INOKS NGJYRË GRI

KAPËSJA

STIL FLUTUR ME DOPJO SISTEM SIGURIE
Më shumë Informacion
Brands Pierre Lannier
This products does not contain any attachments.