Shporta

ORË DORE PËR MESHKUJ FREELANCER 2780-ST-65001 RAYMOND WEIL

256 250 LEK
Raymond Weil Genève është një kompani që prodhon ora zvicerane luksoze, e themeluar në 1976 në Gjenevë. Koleksioni FREELANCER u krijua për homazh të njeriut me shpirt të lirë që dëshiron të mbetet në kontrollin e fatit të tij, dhe përmban një përzierje eklektike të orëve mekanike të urbanizuara. Freelancer krijon përzierje klasike dhe moderne për të krijuar një stil harmonik dhe unik.
SKU
200835

KODI

2780-ST-65001

MARKA

RAYMOND WEIL

GJINIA

MESHKUJ

KARAKTERISTIKAT

DATË, ORË, MINUTË, SEKONDË

KOLEKSONI

FREELANCER

FORMA

E RRUMBULLAKËT

MEKANIZMI

RW 1212 AUTOMATIK (KARIKOHET KUR LËVIZ DORËN)

LARTËSIA E KALIBRIT LËVIZES

4.6

MATERIALI I KASËS

INOKS, NGJYRË ARGJEND PVD ANTI-GËRVISHTJE

DIMENSIONET E KASËS

42MM

TRASHËSIA E KASËS

10.6MM

KASA E PRAPME

TRANSPARENTE

REZISTENCA NDAJ UJIT

100 M, 330 FT, 10 ATM

KRISTALI

SAFIR, ANTI-GËRVISHTJE

FUSHA

ANALOGE, NGJYRË ARGJEND

AKREPAT

NGJYRË ARGJEND FOSFORESHENT

SHËNUESIT E ORËS

NGJYRË ARGJEND

BEZELI

PREJ INOKSI NGJYRË ARGJEND

KURORA (RREGULLATORI DATËS, ORËS DHE KURDISJES)

E VIDHOSUR DHE ME LOGON E RAYMOND WEIL

RRIP/ZINXHIR

ZINXHIR INOKS NGJYRË ARGJEND

KAPËSJA

INOKS NGJYRË ARGJEND STIL FLUTUR ME LOGON E RAYMOND WEIL

Më shumë Informacion
Material Inoks
Color Silver
Brands Raymond Weil
This products does not contain any attachments.