Shporta

ORË DORE PËR MESHKUJ IMPULSION 228H164 PIERRE LANNIER

23 814 LEK
Ora për meshkuj 228H164 shpejt do të bëhet aksesori juaj thelbësor i përditshëm. Bukuria dhe saktësia e këtij modeli do të jenë një pasuri e rrallë për stilin tuaj. Zbuloni pa humbur kohë të gjitha orët tona për meshkuj nga koleksioni IMPULSION dhe kënaquni pa limit.
SKU
301764

MARKA

PIERRE LANNIER

KOLEKSONI

IMPULSION

KODI

228H164

GJINIA

MESHKUJ

FORMA

E RRUMBULLAKËT

BEZELI

INOKS NGJYRË ARGJEND

KRISTALI

MINERAL

FUSHA

ANALOGE

AKREPAT

INOKS NGJYRË ARI ROZË FOSFORESHENT

SHËNUESIT E ORËS

INOKS NGJYRË ARI ROZË FOSFORESHENT

MEKANIZMI

KUARC

MATERIALI I KASËS

INOKS NGJYRË ARGJEND

DIMENSIONET E KASËS

43 MM

TRASHËSIA E KASËS

10.35 MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

5 BAR (50M)

DRITARJA E DATËS DHE DITËS

NDËRMJET ORËS 4 DHE 5

RRIP/ZINXHIR

RRIP LËKURE NGJYRË KAFE

KAPËSJA

TOGËZ
Më shumë Informacion
Brands Pierre Lannier
This products does not contain any attachments.