Shporta

ORË DORE PËR MESHKUJ JW0124-54E CITIZEN

70 620 LEK
Themeluar në 1930 në Japoni, CITIZEN është një pionier në prodhimin e orëve dhe teknologjinë inovative. Promovon përsosmëri dhe kreativitet, por me një respekt të rrënjosur thellë për artizanatin. Për mbi 40 vjet, teknologjia Eco-Drive e CITIZEN ka shërbyer si shembulli kryesor se si ajo i është kushtuar bërjes së botës dhe mjedisit të saj një vend më të mirë. Një koncept i thjeshtë por revolucionar, Eco-Drive shfrytëzon fuqinë e dritës nga çdo burim natyror ose artificial i dritës dhe e shndërron atë në energji. Përdorimi i një burimi natyror të rinovueshëm minimizon mbetjet dhe nuk dëmton mjedisin.
SKU
302044

MARKA

CITIZEN

KOLEKSONI

ECO-DRIVE-KRONOGRAF-TAKIMETËR

KODI

JW0124-53E

GJINIA

MESHKUJ

FORMA

E RRUMBULLAKËT

BEZELI

I RROTULLUESHËM, PREJ INOKSI NGJYRË ARGJEND

KRISTALI

SAFIR

FUSHA

ANALOG & DIXHITALE NGJYRË GRI

AKREPAT

INOKS, NGJYRË ARGJEND FOSFORESHENT

SHËNUESIT E ORËS

INOKS, NGJYRË ARGJEND FOSFORESHENT

MEKANIZMI

KUARTZ

MATERIALI I KASËS

INOKS, NGJYRË ARGJEND

DIMENSIONET E KASËS

44MM

TRASHËSIA E KASËS

13MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

20 BAR (200M)

RRIP/ZINXHIR

ZINXHIR INOKS ME NGJYRË ARGJEND

KAPËSJA

INOKS, STIL FLUTUR ME DOPIO SISTEM SIGURIE

SPECIFIKA TË VEÇANTA

PUNON ME ENERGJI DIELLORE. KALENDAR PERPETUAL. 24 ZONA KOHORE. ALARM. KRONOGRAF. TAKIMETËR. DRIT PËR TË PAR ORËN NË ERRËSIRË

Më shumë Informacion
Material Inoks
Color Gri
Brands Citizen
Country of Manufacture Japoni
This products does not contain any attachments.