Shporta

ORË DORE PËR MESHKUJ SPIRIT 216H433 PIERRE LANNIER

17 514 LEK
Dorëzohuni tundimit me orën për meshkuj 216H433. Zbuloni orët për meshkuj nga Pierre Lannier dhe gjeni orën tuaj të ëndrrave midis krijimeve tona. Me koleksionin Spirit, orëbërësi juaj ju ofron modele të dalluara kronofemrafësh me një dizajn të papërmbajtshëm të cilësisë së lartë. Mos hezitoni më shumë dhe zgjidhni pa vonesë.
SKU
301743

MARKA

PIERRE LANNIER

KOLEKSONI

SPIRIT

KODI

216H433

GJINIA

MESHKUJ

FORMA

E RRUMBULLAKËT

BEZELI

INOKS NGJYRË ARI ROZË

KRISTALI

MINERAL

FUSHA

ANALOGE

AKREPAT

INOKS NGJYRË ARI ROZË FOSFORESHENT

SHËNUESIT E ORËS

INOKS NGJYRË ARI ROZË

MEKANIZMI

KUARC

MATERIALI I KASËS

INOKS NGJYRË ARI ROZË

DIMENSIONET E KASËS

40 MM

TRASHËSIA E KASËS

9.7 MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

3 BAR (30M)

DRITARJA E DATËS

-

RRIP/ZINXHIR

RRIP LËKURE NGJYRË E ZEZË

KAPËSJA

TOGËZ
Më shumë Informacion
Brands Pierre Lannier
This products does not contain any attachments.