Shporta

ORË DORE PËR MESHKUJ STYLE 251D033 PIERRE LANNIER

16 254 LEK
Zgjidhni orën minimaliste për meshkuj 251D033. Një orë që do t'ju bëjë të dalloheni nga turma falë detajeve të saj të përpunuara imët dhe ngjyrave të thella dhe të forta. Zbuloni të gjitha orët minimale për meshkuj në koleksionin Style.
SKU
301797

MARKA

PIERRE LANNIER

KOLEKSONI

STYLE

KODI

251D033

GJINIA

MESHKUJ

FORMA

E RRUMBULLAKËT

BEZELI

INOKS NGJYRË E ZEZË

KRISTALI

MINERAL

FUSHA

ANALOGE

AKREPAT

INOKS NGJYRË ARI ROZË

SHËNUESIT E ORËS

INOKS NGJYRË ARI ROZË

MEKANIZMI

KUARC

MATERIALI I KASËS

INOKS NGJYRË ARI ROZË

DIMENSIONET E KASËS

38 MM

TRASHËSIA E KASËS

9.4 MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

3 BAR (30M)

DRITARJA E DATËS

NË ORËN 3

RRIP/ZINXHIR

RRIP LËKURE NGJYRË E ZEZË

KAPËSJA

TOGËZ

Më shumë Informacion
Brands Pierre Lannier
This products does not contain any attachments.