Shporta

ORË DORE PËR MESHKUJ TOCCATA 5488-STC-40001 RAYMOND WEIL

87 750 LEK
Raymond Weil Genève është një kompani që prodhon ora zvicerane luksoze, e themeluar në 1976 në Gjenevë. Koleksioni "Toccata" elegant dhe pa kohë, feston shpirtin artistik dhe muzikor që qëndron në ADN-në e RW. Duke ndjekur gjurmët e kompozitorëve të shkëlqyer, orët Toccata promovojnë orët Zvicerane të RW duke respektuar traditën dhe trashëgiminë familjare të dhënë brez pas brezi.
SKU
200805

KODI

5488-STC-40001

MARKA

RAYMOND WEIL

GJINIA

MESHKUJ

KARAKTERISTIKAT

DATË, ORË, MINUTË, SEKONDË

KOLEKSONI

TOCCATA

FORMA

E RRUMBULLAKËT

MEKANIZMI

KUARTZ

LARTËSIA E KALIBRIT LËVIZES

2.5

MATERIALI I KASËS

INOKS, NGJYRË ARGJEND PVD ANTI-GËRVISHTJE

DIMENSIONET E KASËS

39MM

TRASHËSIA E KASËS

8MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

50 M, 170 FT, 5 ATM

KRISTALI

SAFIR, ANTI-GËRVISHTJE

FUSHA

ANALOGE, NGJYRË FILDISHI

AKREPAT

INOKS NGJYRË ARGJEND

SHËNUESIT E ORËS

INOKS NGJYRË ARGJEND

DRITARJA E DATËS

NË ORËN 3

BEZELI

PREJ INOKSI NGJYRË ARGJEND

KURORA (RREGULLATORI DATËS, ORËS DHE KURDISJES)

E VIDHOSUR DHE ME LOGON E RAYMOND WEIL

RRIP/ZINXHIR

RRIP LËKURE KAF

KAPËSJA

INOKS, ME TOGËZ

Më shumë Informacion
Material Inoks
Color Silver
Brands Raymond Weil
This products does not contain any attachments.