Shporta

PIKA DRITE NË EKLIPS ZIJA ÇELA

Regular Price 1 000 LEK Special Price 900 LEK
Novela, Nr. i Faqeve 468, ISBN 9789994318421, Permasat 12x20
SKU
207053
Është zjarri i pashuar, që si tundim, si shqetësim dhe brengë, s’pushon së qenë i ndezur. Drita e tij digjet përbrenda personazheve, duke lëshuar shkëndijime edhe gjatë diktaturës.
Më shumë Informacion
Brands Botimet Toena
This products does not contain any attachments.