Shporta

NJËBRIRËSH I BARDHË 'DIAMOND' PREJ PELLUSHI ME TEMINA (28CM) - TY

Regular Price 1 990 LEK Special Price 1 532 LEK

Diamond! Njëbrirëshi me temina ngjyrë të bardhë prej pellushi. Është super i bukur, sy të mëdhenj ngjyrë blu, trupin plot me temina dhe xixa, rozë, të bardha. Me madhësi 28 cm. Dhurata më e bukur për fëmijët 3+ vjeç.

SKU
204905

• Diamond! Njëbrirëshi me temina të bardha prej pellushi, bën pjesë në koleksionin Flippables nga TY.
• Bërë me mëndafsh-RCL super të butë.
• Me sy ngjyrë të blu plot shkëlqim.
• Me temina të bardha, rozë dhe këmbë, veshë dhe bririn ngjyrë argjëndi plot xixa.
• Pellushi është kompakt dhe mund të merret në udhëtime lehtësisht.
• Përfshin Zemrën zyrtare TY.
• Madhësia- 28 cm.
• Për fëmijë 3+ vjeç.

Më shumë Informacion
Brands Ty
This products does not contain any attachments.