Shporta

DRERI ME TEMINA PREJ PELLUSHI 'TEGAN' (15CM) - TY

Regular Price 1 490 LEK Special Price 1 147 LEK
Tegan! Dreri me temë krishtlindje prej pellushi me temina plot shkëlqim. Me brirë, veshë dhe këmbë ngjyrë të kuqe dhe jeshile. Madhësia 15cm, perfekt për fëmijët 3+ vjeç ta marrin kudo.
SKU
204933

• Tegan! Dreri me temë krishtlindje prej pellushi me temina plot shkëlqim, bën pjesë në koleksionin Flippables nga TY.
• Bërë me mëndafsh-RCL super të butë.
• Sy ngjyrë të verdhë shumë të bukur.
• Me temina ngjyrë ari, të bardha, të zeza, gri, plot shkëlqim.
• Pellushi është kompakt dhe mund të merret në udhëtime lehtësisht.
• Përfshin Zemrën zyrtare TY.
• Madhësia- 15 cm.
• Për fëmijë 3+ vjeç.

Më shumë Informacion
Brands Ty
This products does not contain any attachments.