Shporta

ELEFANTI ME TEMINA BLU 'STUART' PREJ PELLUSHI (15CM) - TY

1 490 LEK
Stuart! Elefanti prej pellushi i mbushur me temina ngjyrë bojëqiell, gri, të bardhë dhe blu. Shkruani diçka të bukur në kartolinën zemër të TY, për personin që po ja dhuroni! Pamje super të bukur dhe një dhuratë perfekte për fëmijë 3+ vjeç.
SKU
204942

• Elefanti prej pellushi i mbushur me temina ngjyrë bojëqiell, bën pjesë në koleksionin Flippables nga TY.
• Bërë me mëndafsh-RCL super të butë.
• Me sy ngjyrë blu plot shkëlqim.
• Me temina ngjyrë bojëqiell, gri, të bardhë dhe blu.
• Pellushi është kompakt dhe mund të merret në udhëtime lehtësisht.
• Përfshin Zemrën zyrtare TY.
• Sipërfaqja mund të lahet butësisht me ujë dhe sapun.
• Madhësia- 15 cm.
• Për fëmijë 3+ vjeç.

Më shumë Informacion
Brands Ty
This products does not contain any attachments.