Shporta

PINGUIN ROZË 'PENNY' PREJ PELLUSHI (15CM) - TY

890 LEK

Penny! Këtë pinguin prej pellushi e bën të veçantë ngjyra e saj rozë dhe pamja e saj aq e lezetshme. Me material të butë dhe perfekt për përqafime. Një dhuratë perfekte për fëmijët!

SKU
204778

Penny është e bërë prej mëndafshit të TY, ky pellush është aq i butë sa që fëmija juaj nuk do rri dot një minutë pa e përqafuar. Përveç se do të jetë një shoqe për fëmijën tuaj, Penny është ideale për t'u shtuar në çdo koleksion.

• Bërë me mëndafsh-RCL super të butë.
• Ngjyrë rozë me sy të zinj, të mëdhenj plot shkëlqim.
• Pellushi është kompakt dhe mund të merret në udhëtime lehtësisht.
• Sipërfaqja mund të lahet butësisht me ujë dhe sapun.
• Madhësia- 15 cm.
• Për fëmijë 3+ vjeç.

Më shumë Informacion
Brands Ty
This products does not contain any attachments.