Shporta

LAMA SHUMËNGJYRËSHE 'LOLA' PREJ PELLUSHI (15CM) - TY

890 LEK
Lama Lola është një pellush me cilësi të lartë. E bërë me mëndafshin-RCL të TY i cili është super i butë. Ajo është shumëngjyrëshe, super e bukur dhe gjithmonë duke buzëqeshur!
SKU
204817

• Lama shumëngjyrëshe Lola prej pellushi bën pjesë tek koleksioni Beanie Babies nga TY.
• Bërë me mëndafsh-RCL super të butë.
• Me sy blu, të mëdhenj plot shkëlqim.
• Pellushi është kompakt dhe mund të merret në udhëtime lehtësisht.
• Përfshin Zemrën zyrtare TY.
• Sipërfaqja duhet të lahet butësisht me ujë dhe sapun.
• Madhësia- 15 cm.
• Për fëmijë 3+ vjeç.

Më shumë Informacion
Brands Ty
This products does not contain any attachments.