Shporta

GJIRAFA 'PEACHES' PREJ PELLUSHI (24CM) - TY

1 690 LEK
Gjirafa prej pellushi Peaches do të zbukurojë ditën e fëmijës tuaj me materialin e butë si një jastik, të parezistueshëm nga përqafimet dhe me pamjen e saj aq të lezetshme. Një dhuratë perfekte për fëmijët!
SKU
204823

• Gjirafa Peaches bën pjesë tek koleksioni Beanie Babies nga TY.
• Bërë me mëndafsh-RCL super të butë.
• Me sy të zinj, të mëdhenj plot shkëlqim.
• Pellushi është kompakt dhe mund të merret në udhëtime lehtësisht.
• Përfshin Zemrën zyrtare TY.
• Sipërfaqja mund të lahet butësisht me ujë dhe sapun.
• Madhësia- 24 cm.
• Për fëmijë 3+ vjeç.

Më shumë Informacion
Brands Ty
This products does not contain any attachments.