Shporta

DRAGUA I ZI 'ANORA' PREJ PELLUSHI (15CM) - TY

890 LEK
Anora! Ajo ka një pamje të mërzitur, dhurojini një përqafim që të bëni këtë dragua të bukur, me flatra shumëngjyrëshe dhe me një material super të butë më të lumtur. Dhurata ideale për fëmijë ose koleksionistë.
SKU
204844

• Dragoi i zi Anora bën pjesë tek koleksioni Beanie Boos nga TY.
• Bërë me mëndafsh-RCL super të butë.
• Ngjyrë e zezë plot xixa shumëngjyrëshe.
• Sy vjollcë me xixa dhe flatra shumëngjyrëshe plot shkëlqim.
• Pellushi është kompakt dhe mund të merret në udhëtime lehtësisht.
• Përfshin Zemrën zyrtare TY.
• Sipërfaqja mund të lahet butësisht me ujë dhe sapun.
• Madhësia- 15 cm.
• Për fëmijë 3+ vjeç.

Më shumë Informacion
Brands Ty
This products does not contain any attachments.