Shporta

TIGRESHA 'ASIA' PREJ PELLUSHI (24CM) - TY

1 690 LEK
Asia! Tigresha e bardhë me vija rozë prej pellushi, është e bërë me një material super të butë. Ka sy të mëdhenj, ngjyrë rozë plot shkëlqim. Përveç se një mikeshë për fëmijën tuaj, Asia do të ofrojë përqafimet më të buta. Dhurata ideale për fëmijët 3+ vjeç!
SKU
204851

• Tigresha Asia prej pellushi bën pjesë në koleksionin Beanie Boos nga TY.
• Bërë me mëndafsh-RCL super të butë.
• Ngjyrë të bardhë me vija rozë.
• Me sy ngjyrë rozë të hapur, të mëdhenj e plot shkëlqim dhe xixa.
• Pellushi është kompakt dhe mund të merret në udhëtime lehtësisht.
• Përfshin Zemrën zyrtare TY.
• Sipërfaqja mund të lahet butësisht me ujë dhe sapun.
• Madhësia- 24 cm.
• Për fëmijë 3+ vjeç.

Më shumë Informacion
Brands Ty
This products does not contain any attachments.