Shporta

PS4 FIFA 20

Regular Price 2 990 LEK Special Price 2 302 LEK
Mundësuar nga Frostbite dhe EA SPORTS, FIFA 20 për PlayStation 4 sjell në jetë dy anë të Lojës Botërore - prestigjin e fazës profesionale dhe një përvojë krejt të re autentike të futbollit në rrugë.
SKU
204154
FOOTBALL INTELLIGENCE zhbllokon një platformë të paparë për realizmin e gameplay, FIFA Ultimate Team ™ ofron më shumë mënyra për të ndërtuar skuadrën tuaj të ëndrrave, dhe EA SPORTS VOLTA FOOTBALL kthen lojën në rrugë, me një formë autentike të njëanshme footballi.
Më shumë Informacion
Brands PlayStation 4
This products does not contain any attachments.