Shporta

PUZZLE PUPPY DOG - 104 PCS - CLEMENTONI

600 LEK

Puzzle për fëmijë.
104 pjesë formuese.
Mosha 6+ vjeç.
Përmasat: 48.5 X 35.5 cm.

SKU
206189
Bërë në mënyrë dhe me materiale të një cilësie të lartë. Imazhet me personazhet më të dashur për fëmijët. Imazhe tërheqëse, me ngjyra të ndritshme dhe të bukura, për t'i ndihmuar ata të futen në botën interesante të puzzle.
Më shumë Informacion
Brands Clementoni
This products does not contain any attachments.