Shporta

PUZZLE 15 FRAME PRINCESS CLEMENTONI

500 LEK
Puzzle për fëmijë, me imazh të princeshave Disney. 15 pjesë formuese. Mosha 3+ vjeç. Përmasat: 30,60 x 0,30 x 22,50 cm.
SKU
206063
Krejtësisht kushtuar fëmijëve, përbëhet nga imazhet më të dashur për fëmijët. Imazhe tërheqëse, me ngjyra të ndritshme dhe të bukura, për t'i ndihmuar ata të futen në botën interesante të puzzle.
Më shumë Informacion
Brands Clementoni
This products does not contain any attachments.