Shporta

PUZZLE THE COLOSSEUM - 1000 PJESË - 39399 CLEMENTONI

1 600 LEK

Puzzle për njerëzit e pasionuar pas tyre. Cilësi e lartë me imazhe të bukura dhe të detajuara.
Prodhuar në Itali me materiale shumë cilësore dhe të riciklueshme.
Për moshat 14 vjeç +.
Përmasat: 69 x 50 cm

SKU
206198

Koleksioni i puzzle me cilësi të lartë nga Clementoni "Platinum Collection" janë për ata që kanë pasion detajet. Ato janë prodhuar në Itali dhe përmbajnë një cilësi të lartë, pjesëza precize dhe materiale premium i cili është i riciklueshëm.

Më shumë Informacion
Brands Clementoni
This products does not contain any attachments.