Shporta

QËNDRO KU JE DHE PASTAJ NISU JOHN BOYNE

Regular Price 900 LEK Special Price 765 LEK
Tipi: Roman; Nr. I Faqeve: 248; ISBN: 978-9928-286-32-1; Viti Botimit: 2019, Perktheu: RUZHDI TOTAJ
SKU
301352
E ndërsa Luftës së Parë Botërore nuk po i dukej fundi, Alfi Samerfildi i preu shpresat për ta parë të atin përsëri. Megjithëse e ëma i thoshte vazhdimisht se babai i tij ishte ngarkuar me një mision sekret nga qeveria, Alfi ishte i bindur se i ati kishte vdekur. Por, kur krejt rastësisht, Alfi mëson se i ati ishte në një spital, jo shumë larg Londrës - në një spital ku trajtoheshin ushtarët me trauma psikike nga shpërthimi i bombave - vendos ta rrëmbejë të atin nga ky vend i çuditshëm dhe lebetitës.
Më shumë Informacion
Brands Shtepia Botuese Botart
This products does not contain any attachments.