Shporta

SHKOLLA E SPIUNAZHIT STUART GIBBS

1 000 LEK
Tipi: Tregime & Novela; Nr. I Faqeve: 312; ISBN: 978-9928-219-93-0; Viti Botimit: 2018, Perktheu: Ino Gramozi
SKU
301250
AGJENTI: Ben Ripleji, 12 vjeç MISIONI: Të mbijetojë në “shkollën e shkencave”, e cila në fakt është një akademi ku CIA përgatit agjentët sekretë të së ardhmes. Dhe të zërë një të dashur. OBJEKTIVAT: 1. Të zbulojë agjentin e dyfishtë tinëzar që është infiltruar në shkollë. 2. Të shpëtojë i gjallë. 3. T’u vërtetojë të gjithëve se ka këllqe të bëhet agjent sekret, të tregohet pehlivan e t’u shpëtojë rreziqeve që i kanosen dhe të mos duket më i mefshtë e i leshtë. ASGJËSOJE KËTË SHËNIM, SAPO TA KESH LEXUAR.
Më shumë Informacion
Brands Shtepia Botuese Botart
This products does not contain any attachments.