Shporta

KUFJE STEREO RAINBOW YS-D2 51106000 SWISSTEN

Regular Price 790 LEK Special Price 690 LEK
"RAINBOW YS-D2" kufje stereo me mikrofon.
SKU
204446
"RAINBOW YS-D2" janë kufje stereo për përdoruesit, të cilët preferojnë tingull me cilësi të lartë dhe çmim shumë të arsyeshëm. Këto kufje plastike kanë një fishë prej 3.5 mm, mikrofon të integruar dhe buton shumëpërdorimësh.
Më shumë Informacion
Brands Swissten
This products does not contain any attachments.