Shporta

MBAJTËSE CELULARI PËR MAKINË MAGNETIC S-GRIP AIR VENT AV-M8 65010422 SWISSTEN

Regular Price 1 750 LEK Special Price 1 490 LEK
Mbajtëse celulari magnetike për makinë. Vendoset ne grilat e ventilimit të makinës. Është i pajisur me katër magnetë për siguri më të mirë të telefonit.
SKU
204444
Mbajtëse celulari magnetike për makinë. Vendoset ne grilat e ventilimit të makinës. Është i pajisur me katër magnetë për siguri më të mirë të telefonit. Sipërfaqja e gomuar mbron telefonin nga gërvishtjet dhe parandalon rrëshqitjen e tij. E lëvizshme për te pasur nje pamje sa më të mirë të celularit tuaj.
Më shumë Informacion
Brands Swissten
This products does not contain any attachments.