Shporta

TATIANA DHE ALEKSANDRI PAULLINA SIMONS

1 500 LEK
Roman, Nr. i Faqeve 624, ISBN 9789928429162, Permasat 15 x 23 cm
SKU
207109
Tatiana është vetëm tetëmbëdhjetë vjeçe, shtatzënë dhe e ve, kur arratiset nga Leningradi i shkatërruar nga lufta për të kërkuar një jetë të re në Amerikë. Por fantazmat e së kaluarës nuk e lënë të qetë.
Më shumë Informacion
Brands Botimet Toena
This products does not contain any attachments.