Shporta

VALLËZO APRYL LUNDSTEN

Regular Price 500 LEK Special Price 425 LEK
Tipi: Edukativ; Nr. I Faqeve: 64; ISBN: 978-9928-116-31-4; Viti Botimit: 2013, Perktheu: Miranda Koçi
SKU
301289
Ky libër do t’ju ndihmojë të zbuloni kërcimtaren brenda jush – qoftë nëse doni të vallëzoni në skenë apo thjesht të ndiheni rehat të kënaqeni në dhomën tuaj. Do të gjeni këshilla për të përballuar nervat dhe të mësoni si të bëheni koreografe. Më e rëndësishmja do të shihni se si kërcimi mund t’ju bëjë më të fortë, më të lumtur dhe më vetbesues
Më shumë Informacion
Brands Shtepia Botuese Botart
This products does not contain any attachments.