Shporta

VRASJA E ROXHER AKROIDIT AGATHA CHRISTIE

Regular Price 800 LEK Special Price 720 LEK
Perktheu: Taqo Trajçe, Tipi: Roman, Botuar ne: Tetor, 2005, Nr. I Faqeve: 240, ISBN: 99943-33-48-8
SKU
101356
Më 1926, pasi kishte botuar mesatarisht nga një libër në vit, Agatha Christie shkroi atë që edhe sot vlerësohet si kryevepra e saj "Vrasja e Roxher Akroidit ". Ndërkaq ky ishte libri i parë i Agatha Christie-it që u dramatizua, me titullin "Alibia", dhe u shfaq me sukses në West End.
Më shumë Informacion
Brands Botime Dudaj
This products does not contain any attachments.