Shporta

WIRED TV HEADPHONES TNB

2 990 LEK

Kufje TV me fish "Home 2" nga TnB gjithashtu për sisteme Hi-Fi, Kitare, dhe amplifikues basi.

SKU
202797

Kufje TV me fish "Home 2" nga TnB për sisteme Hi-Fi, Kitare, dhe amplifikues basi. Kto kufje me tel 3 metra, janë jashtëzakonisht të rehatshëm falë jastëkëve të tij prej kadifeje, vjen me një fishë shtesë 4 metra të gjatë, ideale për të lëvizur lirshëm nëpër dhomë. Kontrolluesi i volumit ndodhet tek fisha, dhe magnetët Neodymium të një cilësie të lartë, ju ndihmojnë të përfitoni maksimumin nga filmi ose këngët që vendosni. Materiali prekës prej gome jep një kontroll dhe dizajn të bukur.
Pjesa e jashtme e kufjeve me prekje gome i jep një ndjesi të mirë dhe dezijn.

Info, shtesë:

Autonomy 6,35mm gold jack adapter (ideal guitar amplifiers, Hifi systems...)
Series Home
Compatibility TV, HI-FI systems, guitars ...
Magnet diameter (mm) 40
Frequency band (Hz) 20 - 20 000
Impedance (Ohm) 32
Cable length (cm) 3 meters + 4-meter extension cable
Inside material Velvet cushions (ultra comfort)
Input power Max (mW) 100
Sensibility 105
Type of connector Gold jack 3,5mm
Më shumë Informacion
Brands TnB
This products does not contain any attachments.