Shporta

YLLI I LARGËT ROBERTO BOLAÑO

600 LEK
Roman, Nr. i Faqeve 152, ISBN 9789994316649, Permasat 13 x 20 cm
SKU
207158
Një narrator enigmatik përpiqet të bashkojë në një të vetme jetën dhe punën e një poeti, që është kthyer në një ushtarak vrasës gjatë regjimit të Pinoçetit në Kili. Pas puçit ushtarak të 1973 ai filloi një karrierë të re, që kishte të bënte me vrasje dhe mizori të tjera.
Më shumë Informacion
Brands Botimet Toena
This products does not contain any attachments.